Întrebare recomandată | RainNoBeBack a întrebat:

Am si eu o intrebare ca acum este si goana dupa bitcoin imi poate face si mie un tutorial de la 0 in care sa imi explice de ce am nevoie si ce trebuie sa fac pentru a incepe sa minez, sau daca nu macar sa imi explice de ce imi spune asta cand deschid programul : "No OpenCL-compatible GPUs detected"
P.S:

2 răspunsuri:
| Ebbii a răspuns:

Este o eroare pe moment, dupa va disparea.
Asa imi facea si mie. Dar dupa ii dadeam reset la laptop si va merge. big grin
Trebuie sa dai o repornire la programe. :3
Funda? big grin

| RainNoBeBack explică (pentru Ebbii):

Spune-mi te rog cam ce mi-ar trebui pentru a putea mina si funda e a ta :*.