| munteanusorin906 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare la un credit prima casa de 35 de mii de euro pe o durata de 30 de ani cât trebuie să plătesc pe luna (vreau strict suma in lei pentru că nu mă pricep dacă îmi puneți procente), mulțumesc (apropo scuzați categoria nu am știut unde sa pun).

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la banca! Au obligatia sa-ti dea in avans conditiile generale si scadentarul cu ratele.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel putin 1000 lei lunar, dar depinde si de banca.

| googirl a răspuns:

Este dificil de calculat, pentru ca sunt mai multi factori care influenteaza rata. Poti calcula singur, foarte usor. Intra aici: http://www.conso.ro