| Albert0123 a întrebat:

Am și eu o întrebare
Urmează sa intru clasa a X-a la liceu tehnic Paul Dimo din Galați
Și o sa trebuiască sa îmi aleg un profil pe care o sa îl continui in clasa a XI-a
Tehnician proiectant CAD ( pe care îl vreau eu )
Întrebarea este :
S-ar merita sa aleg, adică ma gândesc Câți bani și ce desene o sa fac in acea aplicație?
Cine știe sau lucrează in domeniul acesta poate sa ma ajute happy
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Propunere: concentreaza-te pe un profil de unde sa iei bacul fara emotii. Numai cu liceul nu faci bani din aplicatia de care zici. Urmeaza si o facultate si apoi numeri banii