| donmichael7 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.
Am vrut sa imi achizitionez un produs de pe eMag, in valoare de 3599.99 RON prin TBI Credit.

Am luat legatura cu acestia si mi-au comunicat pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a finaliza aplicatie de credit.

Am urmat pasii pana in punctul unde trebuia sa ma "vad" cu un operator pe webcam. Acesta mi-a comunicat ce trebuie sa fac mai departe (mi se va trimite un contract electronic pe email pe care trebuie sa-l "semnez" cu folosind un cod primit pe SMS". Am ajuns si la acel pas, am rasfoit toate cele 62 de pagini in mare si am acordat semnatura cu acel cod.
Acum urma sa ma anunte daca este acceptat sau respins, iar eu am asteptat.
Dupa cateva minute am primit email-ul de la acestia comunicandu-mi ca nu sunt eligibil pentru acest credit.

Totusi eu am semnat acel ceva acolo, ce urmeaza sa se intample din moment ce nu mi s-a aprobat cererea? Este tarziu si nu au program dupa ora 20:00.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu ti-au acordat imprumutul si tu n-ai nici o obligatie.