| PascuBogdan a întrebat:

Am si eu o problema, adineauri am facut cont pe Paypal si la link bank account Add your US bank account imi cere routing number si account number, la routing number ce trebuie sa pun? Mentionez ca am card visa electron la BT

Răspuns Câştigător
| TheFragranceMaster a răspuns:

La add your US bank account nu treci nimic pentru ca nu ai cont la o banca americana, rubrica aia o ocolesti, doar cardul de la visa.

| PascuBogdan explică (pentru TheFragranceMaster):

Bun am evitat la link a bank account trec la link a card si dupa ce trec date tot imi apare This card is not accepted. Please use a different card.

| KodrutZ a răspuns (pentru PascuBogdan):

Asa, ghinion. Pare-se ca nu suporta cardul tau. Du-te si baga intrebare la BT, in cazul asta.

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru PascuBogdan):

Intereseaza-te la banca, din cate stiu visa electron e acceptat, ai folosit card-ul?, adica l-ai introdus in atm?
La banca precizeaza ca ai nevoie de card pentru PayPal.