| Raul29Raul a întrebat:

Salut! Am și eu un card de student, clasa a 9 a mai exact, totul este făcut bine, am și bani pe card, dar când vreau sa cumpăr online și pun datele cardului, îmi spune ca este o problema cu nr cardului, m-am uitat atent și nu am greșit eu, dar nu știu ce are, este posibil sa fie blocat și sa trebuiască sa îl deblochez? Nu am mai cumpărat pana acum cu acest card

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai introdus datele corect. Unde sunt 3 cifre de introdus le vei găsi pe spate 3 cifre separate. O sa iti ia ceva incercări, dar dupa ce ii dai de cap te descurci.

| Raul29Raul explică (pentru anonim_4396):

Știu de acele cifre, cvv sau ceva de genul, doar ca mie îmi spune ca este o problema cu nr cardului, dar numărul cardului este scris corect