| George12356456 a întrebat:

Am tot văzut reclama cu 50 de lei câștig la crearea unui cont Revolut. Însă costa ceva administrarea acestui card, crearea lui? Ei ce câștiguri au? Vreau detalii, ofer funda!

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ei au cistiguri din plimbatul banilor dintr-o parte in alta. Iti dai seama ca isi pun o marja mica de cistig la conversiile valutare, nu? Pe linga asta, au si carduri premium care vin cu niste beneficii, dar ala gratis e foarte ok pentru majoritatea lumii. La creare bagi 50 RON si iti comanzi cardul, care e si moca. Nu ti se retine nimic din cei 50 RON, desigur. Cind faci prima plata cu cardul, vei primi cei 50 RON. Aplicatia de mobil pentru administrarea contului si controlul cardului e excelenta. Daca esti pornit pe bani moca, iti pot da inca doua ponturi similare: Monese cu 15 EUR bonus si CI_|rve cu 5 lire sterline. Here you go:
1. https://revolut.com/referral/nistorjbh! G10D21
2. https://monese.app.link/GnsonIbmXW?invite=CODRU105 (codul daca ti-l cere separat e CODRU105)
si
3. https://bit.ly/2YUR5lX (cod NVJ7JGON)

Pentru alte detalii iti stau la dispozitie.

| Raul2802 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Din aia 50 lei care e minimul la fiecare depunere, trebuie sa plateasca 27 lei pentru a ii livra cardul (daca doreste unul fizic), iar cei 50 lei ii primeste doar dupa ce un prieten isi face cont la revolut de pe link ul trimis de tine si incarca contul cu 50 lei si face si o tranzactie cu acel card

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Raul2802):

Complet eronat. Cardul fizic se livreaza moca. Posibil sa coste 27 daca vrei livrare expres sau ceva de genul. Cei 50 AI LUI ii primeste dupa ce face PRIMA TRANZACTIE CU CARDUL SAU. Nu trebuie sa invite pe nimeni ca sa primeasca cei 50 initiali. Daca invita un prieten va mai primi inca 50, si prietenul va primi 50 la prima tranzactie. Cind inviti pe cineva, tu primesti 50 RON cand acel cineva isi valideaza identitatea, baga 50 RON si isi comanda cardul.

| sonya a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu e eronat deloc. Acum se plateste transportul, inainte era gratis. E gratis acum pentru cele premium.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sonya):

Ba nu, e moca transportul. Trebuie doar sa fii atent ce selectezi cand iti comanzi cardul. Cel putin fix acum, cand e din nou promotie cu 50 RON bonus.

| sonya a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Of..ai card? Cand e facut? Acum o saptamana? Acum 1 luna? Nu mai e gratis. Indiferent ce alegi, nu mai e gratis. Transportul nu il platesti daca ai vreun link cu invitatie pe care sa il accesezi. Daca vrei tu sa te inscrii normal, platesti.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sonya):

Pai cine se inscrie "normal" e idiot. Ai 50 RON bonus si tu vrei sa te inscrii "normal" atunci meriti sa platesti! big grin

| sonya a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Pai daca o iei logic, cineva s-a inscris si asa, inainte de campanie, nu?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

In varianta Basic nu te costa absolut nimic daca nu depasesti limitele, are functii foarte misto dar nu le fac publice sa nu le dau "idei" bancilor.