| mariuscatalin09 a întrebat:

Am transferat o suma de bani din PayPall pe cardul VISA. Cardul nu este confirmat in contul PayPall. Cand am dat sa transfer banii, am bagat IBAN-ul cardului, si am primit email ca banii vor intra intr-o zi, doua. Merge asa si fara card confirmat?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa mearga deloc, odata ce cardul nu este legal oficial si verificat de Paypal, tranzactia neputand fii facuta.

| mariuscatalin09 explică (pentru Violleta2022):

Pai atunci nu mai scadeau banii din cont si spunea ca nu se poate face tranzactia.