| Robica2003 a întrebat:

Am un card de cumparaturi de la Banca Transilvania si pot sa cumpar in rate fara dobanda. Pe site-ul Altex scrie ca pot maximum 6 rate in perioada 10-14 iulie. Numarul maxim de rate se schimba, ca tin minte ca am luat un aer conditionar in 18 rate cu acest card.

1 răspuns:
| laSoledad a răspuns:

Numarul maxim de rate este diferit intotdeauna, in functie de magazinul partener si de produs. De exemplu, acelasi produs il vezi la mai multe magazine cu un numar diferit de rate fixe.