| armos a întrebat:

Am un card mastercard de la banca Transilvania si nu pot sa il folosesc online. Cand vreau sa cumpar de pe Steam, G2a sau GooglePlay etc, mi-l refuza hiar daca am suficienti bani. Trebuie sa merg la banca sa completez un formular sau ceva?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Din cate stiu eu, in momentul in care se face cardul, clientul este intrebat daca doreste sa-l foloseasca si online. Daca optiunea nu este activata nu este posibil acest lucru si trebuie sa faceti un drum la banca.