| roberthuzmezan a întrebat:

Salut, am văzut ca la superbet are 2 secțiuni, balanță și bonus, ce trebuie ca banii din bonus sa ii transform în balanță?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bonusul îl dă ca să joci cu el și să îl rulezi de un număr de ori înscris în regulamentul acordării bonusului respectiv, nu se poate transfera direct în balanță.

| roberthuzmezan explică (pentru sadrian46):

Am vorbit cu cineva de la super bet și mi-a spus asta :
"Pentru a transforma balanța bonus în balanță reală, jucătorii vor trebui să ruleze de 40 ori valoarea inițială a bonusului primit." dar nu am prea înțeles

| sadrian46 a răspuns (pentru roberthuzmezan):

Asta înseamnă următoarele.
Să zicem că ai primit 100 de lei.
Să zicem că joci la curse de cai cu 5 lei cursa.
Astfel ca să rulezi o dată suma, trebuie să participi cu acești bani la 20 de curse de cai, ca să rulezi o dată suma.
Apoi să repeți procedeul de 40 de ori.
Dacă participi la alte jocuri, să calculezi singur, la fel.