| dragodana a întrebat:

Am vazut ca multi fac bani de pe urma sondajelor de pe marketagent.com.Am cont de 1 luna si nimic-nimic.Am doar 190 puncte.Jenibil.Ceva tips-uri?

Răspuns Câştigător
| Pandhoraa a răspuns:

Incearca https://www.exprim.ro/
eu nu am timp dar am prieteni care au completat acolo sondaje online, primesc bonuri cadou dar trebuie sa te incadrezi in tipologia de persoane pe care o cauta ei, difera de la sondaj la sondaj si sa raspunzi repede invitatiei

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Da. nu-ti mai pierde timpul cu 'joburi' care te platesc cu milicenti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu face nimeni bani stai linistit, mai mult de 10-20$ pe an nu vede nimeni

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prostii, market agent. Daedalus Online, GSK si inca vreo doua romanesti sunt decente. Dar nu te astepta la mai mult de 15-20 EUR PE AN.

| peperonies a răspuns:

... cand ceva suna prea bine ca sa fie adevarat de obicei e.