| TheSeventhSin a întrebat:

Salut am vazut un video pe yt in care iti arata cum sa faci bani cu optiuni binare, vreau sa stiu daca este adevarat (Link-ul mai jos).
Ce sunt aceste optiuni binare? Adica e cam aiurea din nimic sa scoti ceva, bine bagi bani dar iesi in profit deci cum vine asta?
https://www.youtube.com/watch?v=PF9f8rsX9Co

Răspuns Câştigător
| VoicuDragomir a răspuns:

Buna! Am reveni cu un raspuns pentru tine vizavi de acest site cu robotel.Am vorbit cu tipul Razvan am investit 250 euro. Am urmat instructiunile lui si de 2 zile de cand am facut ce ai vazut tu in filmulet, am pierdut jumatate din bani. Am scris la suport sa vad daca pot sa-mi scot banii ramasi. Personal nu cred.Tocmai am testat pe propria piele si nu merita. Robotul e setat in asa fel incat sa-ti ia banii. Foate putini castiga, desi pe Youtube vezi numai comentarii pozitive.Normal ca le sterge pe cele negative. Daca vrei sa faci bursa te apuci si studiezi si iti alegi tu tranzactiile nu lasi un robot sa-ti faca treaba.Eu mi-am permis sa risc, nu-mi pare rau, am mai invatat cate ceva si acum pot sa sfatuiesc si pe altii. Iti doresc succes in ceea ce faci!

| TheSeventhSin explică (pentru VoicuDragomir):

Multumesc,si imi pare rau pentru pierderea ta sad

6 răspunsuri:
| VoicuDragomir a răspuns:

Poti testa gratuit un sistem care ofera semnale live (optiuni binare si forex) pentru a te convinge - ProfitXtrem.com

| Camelia93 a răspuns:

Buna! Interesant filmuletul.Nu pot sa ma pronunt exact. Eu l-am adaugat pe tip pe skype si o sa am o discutie cu el.Eu vin din lumea afacerilor dar pe alt domeniu si da nu poti face nimic fara o investitie.Dar trebuie sa investesti cu cap si in mai multe chestii. Daca vrei sa investesti in actiuni nu bagi toti banii intr-un singur loc....Never! La prima vedere pare ok dar trebuie sa studiezi si dedesupturile.Cu siguranta tipul asta isi ia comision si e platit de platforma sa aduca cat mai multi clienti.Ideea e ca in afaceri de genul asta... ca sa castigi tu, trebuie ca cineva sa si piarda. Intelegi?

| TheSeventhSin explică (pentru Camelia93):

Daca ai putea dupa ce vorbesti cu el sa-mi spui si mie cam ce a zis happy
Si normal ca nu toata lumea castiga.

| Camelia93 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Ok

| Deleu a răspuns:

Hm, suna foarte plauzibil si adevarat. Adica tu bagi 250E si apoi faci 2500E intr-o jumatate de ora fara sa faci nimic, cu siguranta nu e teapa. In fond ce ai de pierdut, doar 250E, nu?