| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, Am vrut sa Inchei un Contract de Abonament la Vodafone, Dar ei imi cer, Pe langa Buletin, un permis de conducere sau un act de spatiu, eu nu am permis, nici act de spatiu nu pot obtine, Exista si alte alternative? !

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei e suficienta o factura de la adresa inscrisa in cartea de indetitate. poate s au mai schimbat lucrururile. I ati un prepray daca nu merge cu abonamentul, nu pierzi mare lucru

| Amulyblind a răspuns:

Trebuie sa accepte cumva, doar esti un Golden Boy.

| GoldenBoy17 explică (pentru Amulyblind):

Multumesc pentru Tentativa de ajutor, Golden boy a fost un nume pe care l am ales la plesneala, nu sunt vreun Cocalar, Keep Calm!

| Amulyblind a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Fraaa nu intelege gresit mie chiar imi plac baietii de la Golden Boy mai ales Lino Golden, daca de acolo te-ai inspirat cu numele.

| GoldenBoy17 explică (pentru Amulyblind):

De Golden Boy seciety am aflat abia dupa ce mi am pus Numele asta, pur si simplu a fost ceva la plesneala, cum am si zis.

| Amulyblind a răspuns:

Foarte tare?