| Sayuori a întrebat:

Salut, an nou fericit, stiti cumva de unde pot face rost de un paysafecard?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AdrienWH a răspuns:

Salut, an nou fericit si tie big grin

Un paysafe iti poti lua de la orice punct PayPoint sau Zebra Pay.
De obicei, le gasesti in magazine.Tin sa mentionez, ca daca magazinul respectiv are PayPoint, scrie pe usa lui PayPoint, cu galben. Daca nu stii ce magazine au PayPoint din orasul tau, poti oricand sa da-i un search pe Google si iti va afisa o harta cu toate punctele PP.

Bafta big grin

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Din magazine unde au paypoint.

| GrozzyGroaza a răspuns:

Din magazine

| Alex3345 a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/ aici este link ul unde poti vedea unde sunt magazin si detin paysafecard. Dai la "Cautare puncte de vanzare" si scrii numele orasului tau.