| anonim_4396 a întrebat:

Salut! As dori 3-4 sfaturi in legatura cu primul meu loc de munca!
M-am angajat ca manipulant in depozit de curierat, de luni incep, e prima zi! Imi puteti spune mai exact cum e? E rupere de spate? E dificil in legatura cu traslapetul? E primul loc de munca si inca nu stiu daca ma voi descurca sau nu.

3 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Dacă ți-aș spune cum e ar sări lumea pe aici că vorbesc aiurea laughing pur și simplu o sa vezi cum e, sper că stai bine cu fizicul și nervii, a da și programul, nu-ți face planuri pentru când ieși de la munca laughing

| bius123 a răspuns (pentru Eisenheim):

Povesteste-mi te rog

| Eisenheim a răspuns:

Bine,lucram într-un loc iar langa firma era o firma de curierat, programul nu îl știu, dar erau acolo băieții de la 8 dimineața și când plecăm de la schimb doi după 22 deseori ei încă rămâneau sa descarce camionul,că așa venea seara,și încărcau in microbuze pentru ca dimineața următoare să fie gata de plecare. Bineînțeles că aveau și chestii mărunte dar și ambalaje mari, gen frigidere, mașini de spălat, mereu aveau anunț de angajare, pentru că nu prea stătea nimeni happy totuși probabil nu e peste tot așa, eu sper sa nu fie peste tot așa, poate unde mergi tu e altfel happy