| Andreeee0098766 a întrebat:

As dori să-mi deschid o afacere, însă as vrea sa primesc niște sfaturi sau idei. Sunt pasionat de sport, am fost jucător profesionist de baschet și mi-ar plăcea sa fac ceva legat de sport, cum ar fi sa îmi deschid o sala de fitness, alte idei?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar ai și bani, sau doar visezi despre ce ți-ar plăcea? Cam da.
Bazin de înot, sală de box, dojo de arte marțiale, teren de mini fotbal, teren de tenis de câmp, Perete pentru cățărare artificială. Teren cu aparate de fitness în aer liber.

| Andreeee0098766 explică (pentru sadrian46):

Am strânși niște bani dar e o suma mica

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai făcut baschet, cumpără o minge, caută un teren există deja, sau unde unde poți instala gratuit un coș și adună în jurul tău o echipă. Și ca manager a unei echipe de baschet poți porni o afacere în sport.