| Justinbaibăr2 a întrebat:

Salut,aș dori să pun o intrebare puțin cam aiurea dar cine câștigă mai mulți bani, un IT sau un Judecător? Ținând cont că judecătorul câteodată este corupt

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ambii sunt salarizati atunci probabil castiga mai mult judecatorul.
Daca cel din IT lucreaza independent atunci ar putea castiga mai mult, mai ales daca este foarte priceput si cautat.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Cum ai pus intrebarea, un judecator fura mai multi bani decat un IT-ist.