| YSzL a întrebat:

Salut!
As dori sa stiu cum sa fac bani la varsta de 15 ani?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! big grin Ești micuț happy : )) pentru bani la vârsta asta. Ai cât timp dorești tu să faci bani, puțin mai încolo! big grin În perioada asta e mai greu cu angajatul fără contract, dar poți să vinzi lucruri pe platforme de vânzare-cumpărare,winking mai ales dacă sunt valoroase sau nu știu. Funda? big grin

P. S: La ce îți trebuie? happy

| YSzL explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Sa am banii mei si sa nu ma bazez pe parintii mei.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bani poti primii de la: mama, tata si bunici, facand treburi pe langa casa.
la 15 ani este mai importants a inveti, sa faci bani, ca de aia nu ai nevoie acum, acnd mama si tata iti ofera: casa, masa, imbracaminte si incaltaminte, sa mergi al scoala si sa inveti.

| LostForForever a răspuns:

Muncește dar cinstiti fără sa fur sau sa iei dreptul altui muncește cinstit strângeți bani puneți deoparte ai intr-o zi cadn îți vor trebuie cu adevărat îi folosești

Mergi la McDonald mergi KFS acolo se caută tineret pentru domeniul asta de munca tineri ca tine mergi la restaurante întreba dacă au nevoie de angajați și uite întrebând fără Rușine îți vei găsi un loc de munca

| mhnxa a răspuns:

Onlyfans bro