| silviu57 a întrebat:

Salut as dori si eu suma de 1500 ron am mare nevoie de acesti bani si nu stiu de unde pot lua am incervat si la banca dar deja am o rata si nu imi mai acorda am incercat peste tot va rog daca puteti sa ma ajutati ii dau inapoi in rate plus dobanda rog seriozitate

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

La Cat De disperat esti sigur vei cadea in plasa Profitorilor.Camatarilor..smd.

| ancuta67 a răspuns:

Provident...te pot ajuta sa iei repede..mult mai repede! dan_anca28@yahoo.com