| KenNine a întrebat:

Salut.
As dori un imprumut de la niste persoane serioase din Iasi o suma pana in 4000 de lei, prin notariat. Sunt dispus la o rata de 210 lei pe luna timp de 24 de luni. Ofer si cer seriozitate maxima.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mai bine pune pe olx sau site-uri din astea de anunturi, ai mai multe sanse decat aici.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hahaha, cine naiba imprumuta bani la necunoscuti pe net... adica cine nu e camatar care taie degete si imprumuta bani la necunoscuti pe net?

| PANZER42 a răspuns:

Vezi la Fane Ciocan... nu merge el cu notari si din astea, ca deh, doar e Baros, are metodele lui de a se asigura ca ii dai baniilaughing Mai e si Nutu Camataru, dar parca e prin Bucuresti ala