| goldenbullet a întrebat:

As vrea sa cumpar lucruri din alte tari‚ iar eu sa le vand pe internet. Ce produse ( haine si diverse ) se vand mai des pentru a nu ramane in pierdere ( cu banii dati )? Dau funda! Daca ma puteti ajuta si cu niste site-uri din strainatate de unde pot comanda produse.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Raspunsul e dropshipping. Daca te complici sa cumperi si sa revinzi pierzi din nspe motive. Sau nah, risti foarte mult.

| neutrino a răspuns:

Nicio afacere nu este sigura!

| Made_Self_1995 a răspuns:

Daca ai o piata de vechituri in orasul tau, incearca acolo, o negociere directa cu un client sa vinzi ori sa cumperi este mai avantajaoasa decat pe Net. O afacere pe Net poate ajunge pana la cateva zeci de mii de Euro...