| TheCrewStyle a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un telefon in rate de la PCgarage prin card BCR. Am observat posibilitatea asta pe site-ul lor (Daca detineti un card de credit BCR, puteti achita la sediul nostru in 2 pana la 6 rate dobanda 0). Eu avand varsta de 20 de ani, fara loc de munca, reusesc sa obtin telefonul in rate?
Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| CrYsTyAn98 a răspuns:

S-ar putea sa nu, deoarece nu au garantia ca vei putea sa achitii ratele. Dar cel mai bine este sa trimiti un email la companie sau sa suni si sa intrebi. Asa este cel mai sigurwinking

1 răspuns:
| Helper02 a răspuns:

Salut. Lasa-mi un nr de tel sau o adresa de mail ca sa putem lua legatura. Sunt consultant financiar si as putea sa te ajut happy