| Alindinu472 a întrebat:

Salut, as vrea sa îmi iau aplicația băncii Transilvania, dacă îmi iau aplicația o sa plătesc bani in fiecare luna ca am aplicația? Scuzați dacă am greșit categoria.

Răspuns Câştigător
| MariusDB a răspuns:

Eu am BRD, am platit doar 4 lei pentru aplicatie. (O singura data am platit)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general exista taxe pentru internet banking, poti sa verifici pe site fara probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema cu sectiunea, ci cu gramatica.
Cu siguranta nu. Daca este specificat faptul ca aplicatia este gratuita nu ai de ce sa platesti.

| MariusDB a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar ne-a facut sa intelegem ce vrea sa spuna. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusDB):

Si asta e ceva.