| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi vand pcul pe olx, cu cat ar fi bine sa il vand?
Este Un pc bun, folosit 2 ani pentru gaming, bine intretinut, nu a fost overclockat.
PROCESOR AMD RYZEN 5 1500x cu un COOLER stock
PLACA VIDEO GYGABITE GTX 1060 3 gb WINDFORCE OC
PLACA DE BAZA MSI b350m pro vdh
MEMORIE RAM 8 GB HYPERX fury black 2133mhz cl14
doua ventilatoare ( unul deepcool si unul nzxt, intr - o carcasa deepcool tesseract bf black)
HDD de 1 TB Western Digital Blue
SSD Kingston a400 120GB
PLACA DE INTERNET TP link...
SURSA SEASONIC 80+ BRONZE 550W
Deci?
Funda

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iei o mie e bine

| Wr3nch a răspuns:

Calculezi cat ai dat pe piese si scazi cam o treime din total.

| Evolution a răspuns:

Ai putea sa il pui la 1.400 de lei, cam asta a rfi suma maxima pe care il poti lua pe el.
Daca vrei sa il vinzi mai repede, pune'l la 1.000 de lei. Sub 1.000 nu merita sa il dai si mai mult de 1.500 nu cred ca vei lua pe el.
Succes!

| Sekim a răspuns:

Salut
Pai ar trebui sa il vinzi cu maxim 3000 de lei. Probabil se va vinde usor cu 2700 negociabil. Succes

| Ionut231312 a răspuns:

1700 maxim