| AndyLoo a întrebat:

Aseara un prieten din SUA a castigat un bid pe ebay la niste stilouri pentru touchscreen si a platit prin ebay, si a comandat pe adresa mea drept cadou.
Transportul scrie ca este gratuit in Romania pe pagina, iar el a costat cam $1.
Acum, intrebarea mea este, cum o sa ajunga 'coletul' la mine?
O sa vina prin posta?
Ma suna cineva la numarul dat sa merg nu stiu unde dupa el?

3 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

O sa fie probabil depus la posta din sectorul tau, care o sa iti trimita o instiintare in cutia postala, sa te duci sa ridici coletul.

| bianca20 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi acel prieten din SUAsa se intereseze pe siteul acelei companii.Acum imi dai funda? please!

| AndyLoo explică:

Inca ceva, o sa coste ceva daca scria free shipping to Romania?