| anonim_4396 a întrebat:

Salut, astazi mi-am facut cont pe CoinFlux pentru a cumpara Bitcoin prin transfer bancar. Am primit contul lor bancar si un 'deposit code' unic. Cum procedez pentru a plati? Merg la ghiseul bancii, spun ca am un ordin de plata, ii dau datele si codul respectiv si atat?

2 răspunsuri:
| andrabarac a răspuns:

Buna! Poti efectua un transfer bancar catre CoinFlux fie prin internet banking (daca ai activata aceasta optiune), fie prin completarea unui ordin de plata la ghiseul bancii tale (denumirea companiei, IBAN, suma si acel cod la detalii plata).

| andrabarac a răspuns (pentru andrabarac):

De asemenea, daca ai alte intrebari sau nelamuriri, poti contacta serviciul Customer Support prin butonul de chat de pe site (butonul verde din partea dreapta-jos a ecranului).