| Alarik a întrebat:

Salut,ati folosit vreodata Neteller? Ce parere aveti despre aceasta? Si de la care banca se pot retrage banii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti retrage banii DOAR de la un centru Neteller, acolo unde au ei birouri sau filiale, nu de la banci.
Te sfatuiesc sa folosesti un centru de transfer mare, care are filiale peste tot in lume, ca Neteller nu are in Romania, sau daca au inceput sa aiba, probabil sunt extrem de putine si doar in cateva orase unde ear trebuii samergi cu buletinul s apoti depune sau retrage banii.
Apeleaza la western union sau Money gram, ca-s mai populari si au filiale peste tot in lume si in toate orasele din tara.

| Alarik explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns, adevarul e ca ar trebui sa aleg intre skrill si neteller, si nu stiam pe care sa-l aleg, fiindca am vazut ca unii se plangea de serviciile de la skrill

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alarik):

Dar western union ce are?
Ca este peste tot in lume!

| Alarik explică (pentru Violleta2022):

Aveti dreptate, dar nu este suportat de site-ul iq option