| TheInq a întrebat:

Azi mi-am facut si eu cont pe NeoBux si vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste informatii despre cum iti faci referali si orice alte informatii utile despre acest site.
* cine doreste poate sa ma contacteze si pe privat
Multumesc!

2 răspunsuri:
| elrusso a răspuns:

O sa ia ceva timp pana strangi o suma buna dar daca te tii de el nu vei regreta. Ca sa ai referali directi trebuie mai intati sa dai 100 de clickuri si sa treaca vreo 30 de zile de cand te-ai inscris. Poti sa-ti inchiriezi referali, pentru inceput recomand 3 pentru 30 de zile, te va costa 0.6 $. Daca vrei sa-i pastrezi si dupa cele 30 de zile tot ce trebuie sa faci este sa mai platesti alti 0.6 sau poate mai putin, dar sa o faci inainte sa expire, gen in cea de-a 29-a zi. La sfarsitul celor 30 de zile, daca raferalul da click in fiecare zi poti sa castigi in jur de un dolar si ceva. Nu e mult dar poate fi investit mai departe, ceea ce e si recomandat la inceput. daca un referal este inactiv fie poti astepta 2 saptamani sa fie reciclat automat, fie il poti recicla tu pentru 0.8. Eu recomand a doua varianta, pentru ca la prima, tu timp de 2 saptamani nu primesti nimic de pe urma refului inactiv. Mai multe detalii gasesti pe forumul neobux, sunt si multi romani pe acolo. Spor la clickuithappy