| radu7osanu a întrebat:

Cand adaugi un card pe Paypal acestia scot 1.5 dollari de pe card! Acesti bani sunt intorsi sau raman la ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o taxa bani raman la ei

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Banii se returneaza in 24h sau 48h.E doar pentru verificare, ca acel card este valid si poti face tranzactii cu el.

| relian a răspuns (pentru katy):

Poate la voi, in state nu-ti opreste nimic, pui ce card doresti, deci depinde unde se afla omu care intreaba, poate pentru RO asa o fi avand in vedere ca sistemu asta cu carduri e slab sau aproape pe nicaeri, sau poate si pentru siguranta lor.

| katy a răspuns (pentru relian):

Am cont pe Paypal si mi-a oprit bani, apoi i-a returnat

Răspuns utilizator avertizat
| Mircea049202 a răspuns:

Salut. Cand adaugi un card pe PayPal pentru verificarea cardului aceștia scot o sumă mica de bani, care îți vor fi returnați, nimic nu rămâne la ei. Este această procedura pentru a vedea daca într-adevăr cardul este al tău.