| madalinfindrihan a întrebat:

Cand comanzi de pe amazon cu shipping pe România unde iti vine? Vine oriunde daca este curier in apropiere? Si daca pe site sunt 30 lire eu plătesc in lire la curier?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai atent iti dadeai seama ca nu exista optiunea "Ramburs la curier" fix din cauza spusa mai sus.
Se plateste prin transfer bancar, cu cardul', payPal. S-ar putea sa ti-l lase la cel mai apropiat sediu postal din zona. happy Sau chiar la vama daca ai ghinion, sunt taxe, chestii.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori plata in cometul online international se face exclusiv online