| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cand se va lansa official Apple Card in Romania in care sa primesti Daily Cash? Daca intri pa Wallet de pe Iphone poti sa iti introduci cardul da la banca de care apartii dar nu primesti Daily Cash.

1 răspuns:
| stanescumarius999 a răspuns:

în septembrie 2021, Apple Card nu era disponibil în România și nu se specificase o dată oficială pentru lansarea sa în țară. Totuși, te sfătuiesc să verifici informațiile de pe site-ul oficial Apple sau să urmărești știrile pentru a fi la curent cu orice actualizări cu privire la disponibilitatea Apple Card în România și dacă aceasta va oferi funcționalitatea Daily Cash.