| MarvelStars28 a întrebat:

Care e adresa aia de blockchain de care se tot vorbeste, ca trimiti orice suma pana in 200 usd si iti da inapoi de 1, 8 ori banii...gen pentru 200 iti returneaza 360...ca au ei un bug..de pe net au scos-o ca trimitea toata lumea sa isi dubleze. O stie cineva plz? happy

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Este o simpla escrocherie, sincer sa fiu nu am crezut ca sunteti asa de fraieri. Trimiti banii si gata.

| minrest a răspuns:

Este o schema Ponzi, cum au fost jocurile, imediat dupa revolutie, Caritas, Gelsor si altele, in care s-au nenorocit sute de mii de romani. Daca ar fi fost bug, ar fi fost rezolvat imediat. Au lasat cateva castiguri, ca la orice joc piramidal, ca sa isi faca reclama. Dar nici nu aveau nevoie, caci multi pusti sunt dispusi sa se laude ca au castigat, ca sa se dea mari. Te mai si rogi ca sa fi escrocat, bravo tie.

| MariusIonescu21 a răspuns:

Nu mai stiu laughing stiu doar ca se termina in DMu. Am cativa prieteni care si-au facut vreo 200 eur pe ea dar cand am aflat eu de asta deja nu o mai gaseam pe net ca au sters-o.

| MarvelStars28 explică (pentru MariusIonescu21):

Pfffff...nicaieri nu o mai gasesc sad

| Tequila585 a răspuns:

1KvsLVcxvQk34XY4dnJ2vM49FhZLEnZDMu asta este dar am impresia ca merge doar de 5 ori...deci trimite si tu de 4 ori ca a 5-a oara cred ca nu iti mai da. happy

| MarvelStars28 explică (pentru Tequila585):

Mersi mult! asta e, mi-a confirmat cineva happy