| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Care sunt condițiile pe care trebuie sa le îndeplinești pentru a face un credit la banca de 15.000€? Ce salariu trebuie sa ai? In câți ani termini de plata? As dori mai multe informații! Mulțumesc cel mai bun răspuns primește funda! O seara frumoasa ca voi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omiti cel mai important lucru sa ne zici... ce fel de credit. Ca alea imobiliare sunt pe 30 ani, alea auto pe 5 ani samd

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru suntserios):

Pt ca cumpara o casa (apartament) happy

| suntserios a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Sunt zeci de calculatoare online de credite. Te lamuresti cel mai ușor asa.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru suntserios):

O sa incerc, mulțumesc mult!

| sierra1 a răspuns:

Nu așa merge treaba ci te prezinți la bancă, spui ce vrei și îți simulează ei (pe loc) tot ce vrei: rate, dobânzi, durate,...

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca alegi pe 36 luni deci 3 anisori ar trebui sa ai un salariu de minim 5000- 6000 lei laughing
Nu iti da nimeni credit de 15mii euro oricum decat daca ai salariu extrem de mare, daca ai pe contractu de munca 2500 lei nici nu visa la asemenea credit laughing abia iti dau 1000euro...