| Stanca_George_1994 a întrebat:

Salut,cât costa deschiderea unei case de pariuri,locația o am.In jur de câte mii de euro +de unde as putea obține mai multe informații referitor la franciza,cât costa aceasta și alte chestii importante, am auzit ca ai nevoie de un capital financiar care se afla in banca sau ceva de genu.

1 răspuns:
| Moldoveanu15 a răspuns:

Depinde ce casa vrei privata sau franciza. Daca vrei franciza te costa cateva mii sa o cumperi + cateva milioane camera(chirie, televizoare, internet s-a.m.d). Daca vrei casa ta de pariuri privata pe langa sala te costa cateva mii bune doar soft-ul+ site-ul(undeva la 10-15 de la o firma serioase, nu orice freelancer).