| soloRazvy a întrebat:

Cat costa un Samsung Galaxy J5 2017 dar J7 2017 la abonament Vodafone?

4 răspunsuri:
| Em4nuel0Emmy a răspuns:

J5 2017 este 22 euro pe luna si J7 2017 este 26 pe luna ( la Orange ). Nu am gasit J7 la Vodafone pe net, dar nu cred ca difera prea mult pretul.

| soloRazvy explică (pentru Em4nuel0Emmy):

Si daca pun mai putine servicii atuncia poate costa si 10-15 euro pe luna si fara bani din avans?

| Em4nuel0Emmy a răspuns (pentru soloRazvy):

Bani in avans o sa dai, pentru ca asa se face ( aproape ) la toate abonamentele. Sfatul meu ar fi sa stragi bani si sa il iei la liber, pentru ca daca faci o socoteala J5 2017 la liber este 1100 lei, iar la un abonament de 70 lei pe luna ( 15 euro ) timp de 2 ani cat este abonamentul ai platii undeva la 1700 lei.

| Vladut777 a răspuns:

Undeva la 500-600 de lei la început plus rate lunare in funcție de beneficiile alese pentru J5. Eu știam că cei de la Vodafone nu au J7 în oferta