| alili45 a întrebat:

Salut! Caut cat mai multe platforme pentru promovarea unei afaceri.Idei?

3 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Majoritatea retelelor de socializare (tiktok, Instagram, Facebook etc) + anunturi pe site-uri de angajare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onlyfans

| Oyasumi a răspuns:

Deja stii de FB si Instagram. Totusi sa fii atent la o imagine puna si pe google maps. Poti spune ca prestezi diverse servicii pe OLX/publi24 daca este cazul. Iar lucrul ce-ti va da cel mai mare randament ar fi sa pui un anunt in ziar/site ul orasului respectiv. Dai bani, dar faci si bani.
Succes!