| aeaeus a întrebat:

Caut de ceva timp tricouri cu trupe rock originale. Mi-am luat un tricou cu kiss de pe bestial.ro dar nu este original si este imprimat. As vrea tricou original deoarece imi e frica ca se va duce imprimeul de pe tricou acela luat din bestial.ro... Cele originale nu sunt imprimate si nu ai probleme cu ele. Eu caut tricouri cu: Guns n' Roses, Kiss, Metallica, Nirvana, Bon Jovi. 1.Deci spuneti-mi si mie unde gasesc tricouri originale.

2.Mai spunetimti, cei care v-ati cumparat, daca se duce imprimeul de pe tricoul din bestial.ro.

3.Si cat ar costa transportul daca iau tricourile de pe site-ul original (ex: http://kiss.fanfire.com/cgi-bin/WebObjects/Store.woa/wa/ artist? artistName=KISS&sourceCode=KISWEBWWUSD&utm_source =kisofficialsite&utm_me).

Raspundeti-mi si mie la cele 3 intrebari va rog!

Va multumesc! PS:Funda daca raspundeti macar la 1 din cele 3 intrebari iar restul vot!

1 răspuns:
| FadeToMetallica a răspuns:

1.gasesti pe bestial, dar originalele sunt inscriptionate de BRAVADO 2.nu se duce 3.mai mult decat costul tricoului