| Fcrb_Alex_1999 a întrebat:

Salut, ce afaceri poti deschide cu 2000€?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai nimic.

| Saiko93 a răspuns:

O piscina si pipite langa plaja ta laughing Iti scoti malaiul iute daca faci ceva de genul cum e in Olanda Bine problema e pana gasesti clienti fideli Asa e peste tot!

| MateiStef a răspuns:

Salut, am vazut la o persoana pe tiktok care vinde un e-book. Il poti cauta chiar tu. Facea stickere. Cu buget de 2500 lei sau mai putin si isi cumpara un aparat pentru facut stickere. (2500 lei cu tot cu material pentru ceva timp) Videa un sticker cu 9-10 lei si pretul pentru a face unul era de 0.30 lei sau cv de genu. In ceva timp daca ai cateva comenzi pe zi, iti scoti banii.