Întrebare recomandată | mirel1983 a întrebat:

Salut,ce avize sau autorizatii imi trebuie pentru un magazin mixt la tara.Si cat m-ar costa?

1 răspuns:
| InteractiV a răspuns:

Daca vrei sa fii in regula si sa nu iti inchizi Magazinul de fiecare data cand apare ANAF UL, mergi la ei si inregistreaza o autorizatie pe numele tau cu tot business ul pe care il pui la cale, AI nevoie de dovezi clare ca esti legit si se va rezolva cu o simpla autorizatie, in ce priveste pretul, nu iti pot da detalii.