| numesiprenume0 a întrebat:

Ce credite bancare se pot face pentru persoanele cu dizabilitati? Am citit ceva ca ar fi scutiti de dobanda pentru credit si alte cateva beneficii cum ar fi o perioada mai mare de achitare de pana la maxim 10 ani... as avea nevoie de 20.000 euro. Ma poate ajuta cineva cu informatii? Ofer funda!

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu ai cum sa fi scutit de dobanda pentru credit, probabil ceva avantaje la o dobanda mai mica. Din dobanda isi ia castigul banca la orice tip de credit. Nu stiu exact sigur.
Nu ar fi mai usor sa suni la banci si sa te interesezi direct la un sediu si sa vezi care ar fi in avantajul tau?
De obicei ofertele se discuta si se fac atunci cand te duci sa te interesezi, oricum ce vezi prin site si altele nu iti zic si conditiile sau alte costuri.
Sfatul meu este sa iei bancile la rand si sa suni sau sa te duci direct la o sucursala si sa discuti.
Succes!