| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre " optionfair "? A încercat cineva? Merită investiția?

1 răspuns:
| sile44 a răspuns:

Binatexul sau alte platferome de acelasi gen sunt toate tepe daca te lasa ghidat de el sau ajutat daca joci singur ai seanse de 85% mai mari de castig decat ce zic ei ex jucam pe plus 500 si ma suna de la ei sa pun 3000 de euro cum ca Anglia nu iese din U.E cand au fost alegerile era asa de siguri cei de acolo ca puteau sa jure desi un stiu din ziare stiri informati de acolo etc ca o sa iasa nu am pus de ce sa mint nici ca iese nici ca ramane, dar daca puneam cum ziceai ce mist broker si putea sa jure eu acum eram mai sarac cu 3000 de euro joaca pe mana ta de castigi bv tie de pierzi ghinion mai mult noroc data viitoare