| claudiualin5 a întrebat:

Ce pot cumpăra din târguri pentru revanzare? Adică ce se vinde cel mai bine? Parfumuri de la firme renumite, ce ar mai fi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la targ nu poti cumpara decat apa de parfum sau apa de
toaleta, ori parfumuri fake, pentru ca parfumurile adevarate sunt foarte scumpe ( dela 250 lei in sus) si se vand numai in magazine mari si renumite.
De la targ poti cumpara orice altceva, dar nu parfumuri sau creme, ca risti sa ramai cu ele si sa-ti expire.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai să găsești în târguri parfumuri bune ci doar fake-uri.

| Alicezzz a răspuns:

Parfumuri fake cu siguranta nu vor merge ca påinea calda, e plina piata de parfumiri brand care miros a spirt!
Orienteaza te spre accesori, imbracaminte sport, ceasuri etc.

| SomethingFunni a răspuns:

Am observat ca nimeni nu stie sa puna preturi pe electronice, ori mult prea mari ori mult prea mici