| mafiot1 a întrebat:

Salut.Ce salarii se da in 2019-2020 la supermarketurile din tara da exemplu:Mega Image,Kaufland, Lidl etc dar ce bonusuri se da pa luna la fiecare supermarket?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Știu că la lidl în fiecare an nou lucrat acolo îți mărește salariul cu 100 de lei

| Frank51 a răspuns:

Mai mult de 2000 net nu iei nici mort. Poate doar daca ai oameni sub ordine si vechime 15 ani, si alte bonusuri, sa ajungi pe la 2500.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

Trist, dar adevarat. Carefour Market de linga mine, casierele 1200 net.

| Sofer a răspuns:

In jur de 1500 lei la un lidl din zona mea.

| brokxy a răspuns:

2000 lei am auzit parca la Penny, Lidl in orasul meu 2080 ron

| GicaGigekGica a răspuns:

Hmm

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Am auzit de 2000 lei.
Mi-am adus aminte ca am lucrat si eu anul acesta la un Mega dar am plecat datorita managerei de acolo (nu stia sa comunice).
Castigam 1900 lei.Imi pare rau de acel loc de munca dar sub stres nu lucrez.