| DevilZoneX3 a întrebat:

Ce se vinde foarte bine pe olx sau pe alte site-uri, si la un pret destul de mare... pentru a merita importul din china. Mersi!

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Păi în primul rând autovehiculele, dar nu cred că o să te pui să aduci mașini din China. Printrele cele mai bine vândute produse de pe site-uri precum OLX sunt cele electronice (componente de calculator, diferite cabluri, camere video, camera foto, jocuri pentru consola etc).