| Xenoverse a întrebat:

Ce site-uri serioase imi sugerati ca sa fac bani? Nu vreau raspunsuri de genul "du-te la munca", pentru ca am handicap si vreau sa lucrez de acasa.

Mersi anticipat.

25 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu mai cauta site-uri de facut bani, nu prea exista. Mai degraba cauti pe ceva freelance, poate ai si ceva aptitudini, de a scrie, mai ales intr-o limba straina, de editat foto/video iar si din asta se castiga bine. Daca nu ai ceva ca skill deosebit, incepe simplu, tehnoredactare de exemplu, pune un anunt pe olx sau unde vrei la prestari servicii si pe masura ce muncesti incep sa vina si banii.

| MihaelaDart a răspuns:

Https://www.marketglory.com/strategygame/Psakoudia - se fac greu pentru ca este un joc unde te invata sa "muncesti", sa te zbati pentru viata, sa iti deschizi intreprinderi, sa mergi la lupta, sa lecturezi sa prinzi cunostinte si experienta si banii din joc se schimba in aur si apoi in euro, bani pe care se pot extrage de la 20 euro in sus. Il joc pentru a-mi trece timpul, nu musai sa castig bani. Daca ai rabdare poti face bani. Din cate am citit se castiga mai repede daca investesti circa 10-15 euro in joc si se pot lua mai repede. Site-ul iti ia 20% din castig deci undeva trebuie sa ai mai mult de 20 euro cand se extrag banii.
Daca nu vrei astfel de site cu bani, citeste acest articol https://www.banksecrets.eu/ro/blog/cum-sa-faci-bani-de-acasa/
sau
https://ro.jooble.org/......5740868591

https://ro.jooble.org/......7283363425

| andrei83alexandru a răspuns (pentru MihaelaDart):

Am urmarit clipul si pare interesant market glory. Tu de cat timp il joci? Ai castigat/retras ceva bani din el pana acum?
Da-ne mai multe detalii, daca poti!
Multumesc!

| MihaelaDart a răspuns (pentru andrei83alexandru):

Nu, sunt de 1 lună înscrisă. Strategia la joc este la inceput să citești ziarele de 0.01 centi/bani, apoi ai 10 lupte pe care le duci, lupte doar cu trainerul, după 3 zile după ce citești ziarele te duci la munca și apoi te lupți. Când ajungi la o suma din moneda jocului îi poți schimba in golf, când mai strânge din astea, le schimbi in euro. Ca să avansezi in câștig, din goldul strâns poți să cumperi o afacere: in agricultura, ferme, producția lemnului etc și avansezi mai repede pentru a face profit. Cumperi cărți pentru cunoaștere, cumperi hrana pentru energie, productivitatea și experiența o iei din lupte, hrana și activitățile pe care le ai de zi cu zi. Poți participa la război în grupuri. Ia-l ca pe un joc, daca stai doar cu gândul la bani îl vei abandona rapid, cum fac multi. Sunt membrii in joc daca dai pe profilul lui la extragere bani vei vedea. Jocul îți percepe 20% din suma pe care o extragi din joc. Alții investesc și bani reali pentru a lua mai repede bani, deși eu nu mă complic, eu îl iau ca atare pentru a-mi trece timpul. Acum mă străduiesc să strâng pentru a-mi face o "afacere" in joc sa iasă mai mult venit de pe urma vânzărilor a produselor pe care le voi avea. Poți intra pe forumul de pe site sa citești fiecare etapă pentru începători.

| Simpatic a răspuns:

Cel mai profitabil site pentru puturosi este live jasminwinking
am vecine care schimba masinile ca pe sosete deci se fac bani, acum ce au de indurat in fata camerelor e problema lor

| Violleta2022 a răspuns:

Ce specializari si certificari profesionale ai?
Sunt site-uri serioase, care platesc foarte bine, dar trebuie sa stii rprogramare:
www. freelancer.com
www.upwork.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Xenoverse explică (pentru suntserios):

Coduri captcha.

| Xenoverse explică (pentru suntserios):

Adica sa rezolv coduri captcha.

| Wr3nch a răspuns (pentru Xenoverse):

laughing Nu iti da nimeni bani pentru asta.

| OldSoul a răspuns:

Daca vrei, iti dau eu o varianta.
Cumperi produse din China, si le vinzi in tara la pret mai ridicat.
Le primesti la usa, si le livrezi tot de la usa, si asa ai rezolvat problema.
Desigur, asta doar daca esti dispus sa investesti bani.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns (pentru OldSoul):

Este o idee bună, cumpărătorii având avantajul că pot proba toate funcțiile produsului, compatibilitatea, precum și datele tehnice reale. Mai ales în școli și licee sunt mulți cumpărători, dar ezită să comande fără probă, din cauza reclamelor mincinoase și ineczacte.

| Wr3nch a răspuns (pentru gabicoo):

Oau, inca o teapa cu reclame si sondaje care o sa dispara imediat ce lumea isi da seama ca adminul le vinde mailurile la tertilaughing)

| Donsavas a răspuns:

Munca part time. Dacă aveai handicap grav, as intelege sa nu poti munci deloc. Omul trebuie să aibă activitate si e important sa iesi, să comunici cu oamenii.

| Nemessys a răspuns:

Streaming / Youtube

| RoCkKiD a răspuns:

Sincer, nu prea exista. Daca vrei sa faci bani cat sa si traiesti din ei, nu doar maruntis, ai de ales intre videochat sau platforme ca freelancer.com iar pe a doua varianta e ca la un job normal ca trebuie sa stii sa face ceva de care altcineva ar avea nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onlyfans

| Bozgi200 a răspuns:

Ai putea să incepi sa faci streaming. E plăcut, întâlnești oameni noi, te distrezi mai faci si bani.

| Xenoverse explică:

Va multumesc de răspunsuri, dar deja ma doare capul câte chestii trebuie să faci pentru a câștiga bani, mai bine imi caut un job decat sa stau in fata la PC toată ziua.

| WilderNeg a răspuns:

Treaba e ca nu prea ai cum sa faci bani...
In ziua de azi daca te nasti bogat esti bogat, daca te nasti sarac esti sarac. Cam asa functioneaza lucrurile.

| PașaHassano a răspuns (pentru WilderNeg):

Cine ti-a bagat in cap prostiile astea? Cine are capul gras va avea si portofelul gros

| Xenoverse explică (pentru WilderNeg):

Nu stiu de ce te-ai obosit sa pui raspunsul asta.

| suntserios a răspuns (pentru WilderNeg):

Mna când ți e lene sa muncești scoți perle din astea.

| TaneOfficial a răspuns:

Heio, salutare internautilor, asatazi o sa va prezint o metoda sigura si interesanta de a face BANI REALI DOAR JUCANDUTE un joc complex care te asigur ca iti va capta atentia. O multime de jucatori chiar traiesc din pricina acestui joc, de ce sa nu fii si tu unul dintre ei?

Te astept sa intri si sa ne formam cea mai cool comunitate din Romania.

Nu ezita sa IMI DAI MESAJ in cazul in care nu te descurci, eu in cel mai scurt timp posibil iti voi da un mesaj cu mai multe detalii de joc.

Uite aici link-ul de la joc, ce mai astepti:

https://www.marketglory.com/strategygame/dariusbm12