| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu urmatoarele:
-cum adaug diferite metode de plata la site-ul meu SI cum fac ca dupa ce el face acea plata in contul meu de paypal...pasafecard sau prin sms sa primeasca pe site niste monezi ( aceea e metoda aleasa de mine ) cum?

Răspuns Câştigător
| Iulian9787 a răspuns:

Poti plati pe cine vrei tu sa iti face ce vrei tu...

site uri de pariuri? Presupun ca e complicata treaba sa faci totul legal

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Integrezi un procesator de plati si in functie de facilitatile oferite iti poti implementa orice functionalitate vrei pe baza callback urilor / functiilor oferite de respectivul modul.

Bineinteles ai nevoie si de ceva cunostinte de programare

| Iulian9787 a răspuns (pentru suntserios):

Nu pot plati pe cineva? adica un tehnician ceva am vazut ca sunt destui..si ce site de pariuri crezi ca s-ar merita?

| Iulian9787 a răspuns (pentru Iulian9787):

Poti plati pe cine vrei tu sa iti face ce vrei tu...

site uri de pariuri? Presupun ca e complicata treaba sa faci totul legal