| Drăguşin_Teofil_1997 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu un job de vara? Am 17 ani.

4 răspunsuri:
| Niggos a răspuns:

Incearca ajutor de ospatar, salvamar, ospatar daca ai mai lucrat inainte

| andy123456789 a răspuns:

Poti incerca la pliante..asta e singura slujba pe care poti sa o ai la varsta ta...sau ma rog mai poti in constructii dar trebuie sa cunosti pe cineva

| mireacristiana a răspuns:

Poți să te angajezi la McDonalds, sau salvamar la piscina... Sper ca te-am ajutat.

| Drăguşin_Teofil_1997 explică:

Ms pentru raspunsuri dar aveam nevoue de cineva sa-mi dea un job... daca aveti cunostinte care au nevoie va rog raspundeti
-mi big grin Thanx