| Raji_Jawwash_1995 a întrebat:

Cu 2 luni inainte sa fac varsta de 18 ani, am vrut sa imi fac cont Revolut. Am introdus datele din buletin si am primit raspunsul din partea aplicatiei ca nu pot sa imi fac cont si trebuie sa imi verific indentitatea cu un buletin de 18 ani. Mi-am dat seama ca nu o sa mearga si am asteptat sa imi fac buletinul. Cand mi-am facut buletinul de 18 ani si am vrut sa il identific, nu ma lasa. Imi zicea doar ca n-am 18 ani. Ce pot sa fac in situatia asta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar daca ai gresit data nasterii! Altfel ar trebui sa mearga!

| Raji_Jawwash_1995 explică (pentru Salontanul):

Eu asta incerc sa fac. Sa intru in aplicatie si sa modific buletinul. Dar cum intru in aplicatie, imi arata doar ca sa introduc un act de identitate. Cand apas pe buletin, imi zice ca varsta minima este de 18 ani. Altceva nu imi arata in aplicatie.

| Salontanul a răspuns (pentru Raji_Jawwash_1995):

Ce browser ai? Incearca sa stergi cookie-urile: https://bit.ly/3hJjpRP Atentie! Osa pierzi parolele din browser. Daca nu le ai ar fi bine sa le notezi undeva! Mai usor ar fi sa instalezi alt browser pe care nu l-ai folosit pana acum si sa nu te loghezi pe el cu contul de Google.