| Like555 a întrebat:

Cum iti alimentezi contul de Bursa valori Bucuresti? Si cum cumperi o actiune? Ca nu gasesc nicaieri.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe piețele bursiere lucrează doar brokeri autorizați. Ia legătura cu unul.

| mihai69 a răspuns:

Https://www.bvb.ro/Intermediaries/ListOfIntermediaries/TopOfIntermediaries
Alegi unul din lista aia și iei legătura cu el - ce e așa greu?!?

| Like555 explică (pentru mihai69):

Nu inteleg..si ce fac? Unde bagi bani pentru investit..nu cu cardul?

| mihai69 a răspuns (pentru Like555):

Te duci la broker și îi dai direct câți bani vrei tu. Pfff... chiar e atât de greu? Dacă da, atunci de ce mai vrei să faci asta?!?

| Nemessys a răspuns:

Ai contactat un broker?

| Like555 explică:

Deci cum bagi bani in cont?